latviskiпо-русски
AUDIO UN VIDEO DOMOFONI, KODA ATSLĒGAS, PIEKĻUVES KONTROLE SISTĒMAS - UZSTĀDĪŠANA, APKALPOŠANA, REMONTS
domofoni
TEHNISKĀ APKALPOŠANA - AUDIO UN VIDEO DOMOFONU SISTĒMAS, KODA ATSLĒGAS, PIEKĻUVES KONTROLES SISTĒMASKāpēc tehniskā apkalpošana ir labāka par vienreizējiem remontiem?


 • Netiek piešķirta garantija veiktajiem remonta darbiem un jau nākamajā dienā sistēma var nedarboties citu iemesļu dēļ.

 • Remonts tiek veikts tikai pēc tam, kad ir apkalpoti mūsu klienti ar kuriem ir noslēgti tehniskās apkalpošanas līgumi, ņemot to vērā sistēma var nedarboties vairākas dienas vai pat nedēļas.

 • Netiek veikti profilakses darbi, kuri iekļauj iespējamo bojāšanas cēloņu novēršanu.

 • Netiek veikti sistemātiskie sezonas darbi ( slēdzeņu eļļošana, durvju aizvēršanas sistēmu regulēšana).

 • Vandālisms vienmēr tiek pilnā apjomā apmaksāts no klienta kabatas.

 • Ekonomijas dēļ, netiek veikta sistemātiska kodu maiņa, kas veicina svešinieku iekļūšanu Jums piederošās telpās.

 • Remonta darbi tiek veikti tikai ar priekšapmaksu.

 • Tehniskās apkalpošanas izmaksas, pēdējo 5 gadu laikā kāpušās tikai par 20% pretēji vienreizēja remonta cenas par 120%.

 • Tādējādi, dažu pārvaldnieku velmes ekonomēt naudu, noved pie: bojātas aparatūras, remontdarbu veikšanas ievilcināšanas, īrnieku sūdzībām, sistēmas pilnīgai bojāšanai un protams daudz lielākiem naudas līdzekļu izdevumiem.

 • Domofoni, kodu atslēgas, sarunu iekārtas ir sabiedriski izmantojamas iekārtas, kurām ir obligāti nepieciešama tehniskā apkalpošana SIA Dialogs S.

Darbi saistīti ar domofonu sistēmas vai koda atslēgu tehnisko apkalpošanu


GARANTIJAS TEHNISKĀ APKOPE
KAS VAR NOTIKT KO SIA "DIALOGS S" IZPILDA GARANTIJAS LAIKĀ
Abonenti nepareizi izmanto sistēmu, ļaundari pārbauda tās izturību,notiek ierīces pieslīpēšanās. Tiek novērsti visi iespējamie defekti, radušies bojājumi, abonenti tiek apmācīti.
TEHNISKĀ APKOPE
KAS VAR NOTIKT KO SIA "DIALOGS S" IZPILDA TEHNISKĀS APKOPES ABONENTIEM IZSAUKUMA GADĪJUMĀ BEZ PAPILDUS MAKSAS
Slikts izsaukuma bloka ārējais izskats. Nobružājumi, skrambas, iespiedumi priekšējā panelī; nodiluši taustiņi; sasists, sadedzināts stikls utt. Defekti tiek novērsti pilnā apjomā profilaktiskās apskates procesā vai arī pec izsaukuma.
Vadu pārrāvumi dzīvokļos; abonenta ierīču bojājumi. Radušies dzīvokļa remonta laikā, patvaļīgi pārvietojot klausules, mājdzīvniekiem pārgraužot vadus, bērniem izraujot vadus utt. Pārrāvumu novēršana, abonenta ierīču remonts un pareiza pieslēgšana. Klausules pārvietošana citā vietā un nomaiņa pret jaunu notiek par atsevišķu maksu.
Starpstāvu savienojumu pārrāvumi, kas radušies, ievelkot kabeļu televīziju, internetu, telefona līnijas. Pārrāvumu novēršana un sistēmas pārbaude.
Traucējumi mehāniskās slēdzenes, cilindra vai elektriskās slēdzenes darbā. Profilakse, izstrādājumu ieeļļošana, nodilušo detaļu nomaiņa, remonts. Bojātas elektriskās slēdzenes, mehāniskās slēdzenes un cilindrus maiņa.
Tīkla vadu pārgriešana vai koda atslēgšana; nepareiza pieslēgšanās 220v tīklam. Tīkla vadu pieslēgšana notiek nepieciešamības gadījumā elektriķa klātbūtnē.
Drošinātāju pārdegšana elektronikas blokā tīkla pārrāvuma, fāzu pārslēgšanas, negaisa u.c. rezultātā. Drošinātāju nomaiņa.
Aizvēršanas mehānisma (aizvērēja) izregulēšanās. Notiek smēreļļas sabiezēšanas (ziema/ vasara) vai nepareizas ekspluatācijas rezultātā. Notiek aizvērēja regulēšana un eļļas iepildīšana, aizvērēja remonts.
Nepieciešama koda nomaiņa vai koda atslēgšana/pieslēgšana. Notiek pēc izsaukuma. Pasūtītājam savlaicīgi jābrīdina iedzīvotāji par koda nomaiņu.
Iekšēju bojājumu vai ārējas iedarbības rezultātā nedarbojas elektronika. Elektronikas remonts, nodilušo taustiņu, bojāto dinamisko skaļruņu, mikrofonu nomaiņa, utt.
Durvju nomaiņa; remonts kāpņu telpā. Izsaukumu bloka, elektronikas bloka un elektriskās slēdzenes atslēgšana/ pieslēgšana.
Durvju parametru izmaiņas tām sabriestot, sakarstot saulē (met.), nošķiebjoties eņģēm, sašķiebjoties utt. Remonts notiek tad,ja ir reāla iespēja novērst trūkumus. Pārējos gadījumos remonts jāveic durvju izgatavotājiem.
Vandālisms. Notiek remonts un iekārtas atjaunošana.Gadījumā,ja vandālisms sistemātiski atkārtojas, par remontu jāmaksā papildus. Jautājums jārisina tiesībsargājošām institūcijām.
Ierīces nozagšana. Tiek izmantoti speciāli stiprinājumi un pretnozagšanas aizsardzības līdzekļi. Ja ir noslēgts līgums par tehnisko apkopi un ja bojājumu gadījumā izsaukumi ir notikuši savlaicīgi, kods ir zināms tikai abonentiem un nepiederošām personām nav iespējams iekļūt iekšā, ierīces nozagšana ir pilnīgi izņēmuma gadījums. Jautājums par atjaunošanu tiek risināts katrā gadījumā atsevišķi.
Klientu un pasūtītāju atsauksmes, namu pārvaldē iesnieguma blanks

« atpakaļ uz sākumu

LASKOMEX IEEJAS BLOKS CP-2533NR
Ieejas paneļi no nerūsējošā tērauda.

 • Ieejas paneļi CP-2533NR no nerūsējošā tērauda

  Paneļi no nerūsējošā tērauda paredzēti uzstādīšanai uz 100mm platiem balstiem. Paneļi ir aprīkoti ar elektronisko bezkontakta atslēgu nolasītāju RFID, miniatūru īrnieku sarakstu un elementiem kameras moduļa stiprināšanai. Paneli var uzstādīt zem vai virs apmetuma, izmantojot apvalkus DAX3-1 un DAX3-2V
  Ja gribiet pasūtīt un pirkt, lūdzu, zvaniet pa tālruniem: 67517326, 25901495

VIDEO DOMOFONS ELCOM VIDEO MODESTA
Modulāra namruņu sistēma no nerūsējošā tērauda.

 • Modulāra namruņu sistēma no nerūsējošā tērauda ELCOM VIDEO MODESTA

  Dažāda veida moduļi no nerūsējošā tērauda nodrošina visas nepieciešamās funkcijas saistītās ar namruņa darbību.
  1. Audio moduļi - LKM-110, LRM-110, LQM-110, LTM-110
  2. Pogu moduļi - SZM-110-140, CZM-110-140, GZM-110-140
  3. Video kameras moduļi - TCM-200, TCM-500, ECM-200
  4. Piekļušanas kontroles moduļi - KPM-200/900, KSM-100, FPM-200, CLM-200, DCM-256
  5. Informācijas moduļi. Pasūtīt domofons - 67517326, 67379805, 25901495

NAMRUNIS RAINMANN CD-2503TP
Ciparu domofonu sistēma CD-2502 ir paredzēta daudzdzīvokļu mājām.

 • Ciparu domofonu sistēma CD-2502 ir paredzēta daudzdzīvokļu mājām.

  NAMRUŅI RAINMANN CD-2503TP, CD-2503TR, CD-2503R, CD-2503P ir paredzēti galvenokārt daudzdzīvokļu dzīvojamajām mājām. Namruņi var darboties ēkās ar vienu galveno ieeju (piemēram, vārtiņi nožogojumā) un maksimāli ar 64 blakus ieejām (piemēram, kāpņu telpas). Namruņi apkalpo 1-254 unifonus (audio domofonus) vai videomonitorus katrā kāpņu telpā. Sistēma ir pieejama audio un video versijā, iespējama arī jaukta konfigurācija, kad daļa iedzīvotāju izmanto unifonus, pārējie - monitorus.
  Gribiet pasūtīt namrunis? Lūdzu, zvaniet pa tālruniem: 67517326, 25901495

SIA DIALOGS S - 25 GADU DARBA PIEREDZE.....KVALITĀTE UN IZTURĪBA - TAS IR MŪSU DEVĪZE.

INDIVIDUĀLI RISINĀJUMI JAU 25 GADUS

Jūs varat izvēlēties sev vienu no populārākajiem vairāki priekšlikumi no domofonu sistēmam, kodu atslēgam un piekļūšanas kontroles sistēmam.
Piedāvājām plašu izvēli ierīču un piederumu, komplekti, moduļu un sistēmu elementiem.
No tiem var izvēlēties vispiemērotāko Jūsu nosacījumiem.

 • Domofons ar čipu (RFID) nolasītāju - Rainmann 2503CP-blackDomofons Rainmann ar RFID nolasītāju

  Izsaukumu panelis LASKOMEX CP-2503CP - bezkontakta elektronisku atslēgu (breloku) iebūvētais nolasītājs, katram abonentam ir individuālais kods.

  Lasīt tālāk »

 • Audio un video domofonu komplekti LASKOMEXAudio un video domofonu komplekti

  Video domofona komplekts - LASKOMEX eKit CP-2513TP. Ciparu domofona sistēma. Elektroniskās atslēgas nolasītājs. Krāsaini 7" videomonitori.

  Lasīt tālāk »

 • Domofona komplekts COMMAX-e-kit-01-DRC-4G-CDV-35UDomofonu komplekti COMMAX

  Video domofona Commax (Koreja) komplekts: krāsains hands-free video PAL / NTSC monitors - CDV-35U, ieejas bloks DRC-4G, barošanas bloks.

  Lasīt tālāk »

 • Video domofoni GenwayVideo domofoni (namruņi) Genway

  Krāsaina video domofona komplekts Genway (Ķīna), virsapmetuma ieejas paneļis, 7 collas LCD hands-free monitors, barošanas bloks.

  Lasīt tālāk »

KONTAKTI - tel.67379805, tel./fakss 67517326, 25901495, 22153132
Uz augšu